Treść strony

PARK NA XXII FINALE WOŚP W KOSTRZYNIE NAD ODRĄ

    W dniu 12.01.2014 r. odbył się XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). W Kostrzynie, jak w poprzednim roku, Park Narodowy „Ujście Warty” aktywnie uczestniczył w Finale. Przy Kostrzyńskim Centrum Kultury zlokalizowane było stoisko Parku, przy którym uczestnicy WOŚP mogli: wziąć udział w grach edukacyjnych, zapoznać się z materiałami informacyjnymi o Parku, wydoić fantomową krowę oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia przy ściance fotograficznej. Dla najmłodszych, poza zabawami, na stoisku znajdowały się pluszaki przedstawiające poszczególne gatunki ptaków tj. dudka, czajkę, rudzika, ziębę, krzyżówkę. Uczestnicy gier edukacyjnych otrzymywali w nagrodę foldery informacyjne. Najbardziej zaangażowani goście stoiska mogli otrzymać plakat Parku Narodowego „Ujście Warty” lub torbę płócienną.
    Na terenie odbywającego się Finału, można było spotkać wolontariuszy przebranych za zwierzęta występujące w PN”UW” tj. bobra i gęś zbożową.
  Na licytację WOŚP ze strony Parku, został przekazany bilet na jednorazową wycieczkę łodzią motorową po Parku z Dyrektorem oraz oprawiona lotka największego ptaka szponiastego Polski - bielika. 

W imieniu pracowników Parku, dziękujemy za liczne zainteresowanie stoiskiem oraz wsparcie WOŚP.

 

  • Stoisko PNUW na Finale WOŚP w Kostrzynie (fot. P.M.)
  • Stoisko PNUW na Finale WOŚP w Kostrzynie (fot. P.M.)

wsteczwstecz

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 2577406
osobą na stronie