Treść strony

Zmieniona organizacja pracy w związku z Covid-19.

W związku z Covid-19 dyrekcja Parku działa na zmienionych zasadach. Aktualne informacje znajdują się na stronie głównej w zakładce "Ogłoszenia".

 

Bezpośrednio przed przyjazdem do Parku, warto sprawdzić na naszej stronie internetowej lub telefonicznie ustalić, jak wysoki w danej chwili jest poziom wody i na które drogi będzie można się dostać. Osoby odwiedzające Park przekonały się już, że na otwartych przestrzeniach często mocno hula wiatr, wobec czego oprócz lornetki należy zabrać ze sobą również ciepłe ubranie i mocne buty. Jesienią i zimą dobrze jest mieć przy sobie termos z gorącą herbatą.

  • Siedziba Parku w Chyrzynie (Fot. Agata Jirak-Leszczyńska)

Godziny otwarcia

Siedziba Parku Narodowego "Ujście Warty" i ośrodek edukacyjny w Chyrzynie czynne są:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
  • od poniedziałku do piątku w okresie od 28 marca do 25 października 2020 r. siedziba będzie czynna w ograniczonym zakresie także w godzinach 15.30-18.00 ...
  • Ścieżka zmysłów w "Przyrodniczym Ogrodzie Zmysłów" (Fot...

Opłaty

Wstęp na trasy turystyczne i ścieżki na terenie Parku Narodowego "Ujście Warty" jest bezpłatny. Cena biletu wstępu na wieżę widokową w siedzibie Parku w Chyrzynie wynosi 4 zł (bilet normalny) i 2 zł (bilet ulgowy).

  • Mapa Parku Narodowego "Ujście Warty"

Dojazd

Samochód jest najwygodniejszym środkiem dojazdu do siedziby Parku, a także do miejsc, w których można zacząć jego zwiedzanie.
Aby uzyskać szczegółowe informacje o dojeździe do ścieżek przyrodniczych - kliknij więcej.

Informacje turystyczne, wypożyczalnie

  • Informacja turystyczna znajduje się w Bramie Berlińskiej na terenie starego miasta w Kostrzynie nad Odrą oraz w Biurze Turystyki Przyrodniczej „Dudek” w Słońsku.
  • Wypożyczalnia kajaków znajduje się w Biurze Turystyki Przyrodniczej „Dudek” w Słońsku.
  • Wypożyczalnie rowerów znajdują się w: Muzeum Łąki w Owczarach, Biurze Turystyki Przyrodniczej „Dudek” w Słońsku, Gospodarstwie Agroturystycznym „Nad rzeczką” w Słońsku.
  • Wypożyczalnie kijków do nordic walking  znajdują się w Gospodarstwie Agroturystycznym "Nad rzeczką" w Słońsku oraz w Biurze Turystyki Przyrodniczej "Dudek" w Słońsku.

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 3213229
osobą na stronie