Treść strony

 

Bezpośrednio przed przyjazdem do Parku, warto sprawdzić na naszej stronie internetowej lub telefonicznie ustalić, jak wysoki w danej chwili jest poziom wody i na które drogi będzie można się dostać. Osoby odwiedzające Park przekonały się już, że na otwartych przestrzeniach często mocno hula wiatr, wobec czego oprócz lornetki należy zabrać ze sobą również ciepłe ubranie i mocne buty. Jesienią i zimą dobrze jest mieć przy sobie termos z gorącą herbatą.

  • Siedziba Parku Narodowego "Ujście Warty" w Chyrzynie (Fot...

Godziny otwarcia

Siedziba Parku Narodowego "Ujście Warty" i ośrodek edukacyjny w Chyrzynie czynne są:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
  • od poniedziałku do piątku w okresie od 31 marca do 28 października 2018 r. siedziba będzie czynna w ograniczonym zakresie także w godzinach 15.30-18.00 ...
  • Ścieżka zmysłów w "Przyrodniczym Ogrodzie Zmysłów" (Fot...

Opłaty

Wstęp na trasy turystyczne i ścieżki na terenie Parku Narodowego "Ujście Warty" jest bezpłatny. Cena biletu wstępu na wieżę widokową w siedzibie Parku w Chyrzynie wynosi 4 zł (bilet normalny) i 2 zł (bilet ulgowy).

  • Mapa Parku Narodowego "Ujście Warty"

Dojazd

Samochód jest najwygodniejszym środkiem dojazdu do siedziby Parku, a także do miejsc, w których można zacząć jego zwiedzanie.
Aby uzyskać szczegółowe informacje o dojeździe do ścieżek przyrodniczych - kliknij więcej.

Informacje turystyczne, wypożyczalnie

  • Informacja turystyczna znajduje się w Bramie Berlińskiej na terenie starego miasta w Kostrzynie nad Odrą oraz w Biurze Turystyki Przyrodniczej „Dudek” w Słońsku.
  • Wypożyczalnia kajaków znajduje się w Biurze Turystyki Przyrodniczej „Dudek” w Słońsku.
  • Wypożyczalnie rowerów znajdują się w: Muzeum Łąki w Owczarach, Biurze Turystyki Przyrodniczej „Dudek” w Słońsku, Gospodarstwie Agroturystycznym „Nad rzeczką” w Słońsku.
  • Wypożyczalnie kijków do nordic walking  znajdują się w Gospodarstwie Agroturystycznym "Nad rzeczką" w Słońsku oraz w Biurze Turystyki Przyrodniczej "Dudek" w Słońsku.

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 2015542
osobą na stronie