Treść strony

  • Certyfikat pt. Najładniejszy Znaczek Turystyczny 2015 roku...

Znaczek Turystyczny z Parku najładniejszym znaczkiem w 2015 roku

Z przyjemnością informujemy, że Znaczek Turystyczny z Parku Narodowego "Ujście Warty" został w drodze głosowania wybrany najładniejszym Znaczkiem Turystycznym 2015 r. Znaczek został wybrany spośród 90 biorących udział w głosowaniu. Więcej o konkursie jak i o samej grze kolekcjonerskiej związanej ze zbieraniem znaczków można zlaleźć na stronie www.znaczki-turystyczne.pl. Znaczek można kupić w siedzibie Parku w Chyrzynie w dni robocze w godz. 7:30-15:30 oraz w dni wolne od pracy w godz. 10:00-18:00, w cenie 7 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos, i zapraszamy do odwiedzenia Parku i zachęcamy do zbierania znaczków.

  • autor: Dorota Wypychowska
  • Krajobraz Parku Narodowego "Ujście Warty" (fot. Konrad...

"Ujście Warty" jednym z 7 Cudów Polski

Jak podała Gazeta Lubuska, zakończyło się głosowanie na Nowych 7 Cudów Polski. Z przyjemnością informujemy, że w tym zaszczytnym gronie znalazł się również obszar Parku Narodowego "Ujście Warty" - Rzeczpospolita Ptasia. W 5 edycji plebiscytu nominowanych było 16 miejsc. Wygrał Pałac Potockich. Wszystkim, którzy oddali głos na "Ujście Warty" serdecznie dziękujemy!

  • autor: Dorota Wypychowska
  • Dyplom Lubuska Perła

Lubuskie Perły rozdane

Z przyjemnością informujemy, że Ścieżka przyrodnicza "Olszynki" w Parku Narodowym "Ujście Warty" oraz nowe szlaki ptasie (Gęgawy i Derkacza) w Rzeczpospolitej Ptasiej znalazły się w gronie laureatów w konkursie na LUBUSKĄ PERŁĘ. Wszystkim, którzy oddali na nas głos serdecznie dziękujemy.

  • Dyplom dla Grupy Partnerskiej Ujście Warty

Rzeczpospolita Ptasia w Ujściu Warty – najlepsza polska destynacja 2009r.

W dniu 24 czerwca 2009r. ogłoszono wyniki pierwszej polskiej edycji Konkursu Komisji Europejskiej na Najlepsze Europejskie Destynacje – „Eden”.

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 3151656
osobą na stronie