Treść strony

Spotkanie dla organizatorów turystyki

Park Narodowy „Ujście Warty” zaprasza na spotkanie dla organizatorów turystyki z okolic Parku, którego celem będzie uaktualnienie informacji na temat walorów turystycznych Parku oraz przypomnienie obowiązujących zasad udostępniania. W ramach spotkania odbędzie się wycieczka po nowo otwartej oraz wyremontowanej infrastrukturze turystycznej mająca na celu jej promocję oraz wskazanie możliwości z jej korzystania.

W programie:

Prezentacja infrastruktury powstałej w wyniku realizacji projektów: „Ochrona zagrożonych gatunków ptaków i siedlisk w Parku Narodowym „Ujście Warty” poprzez budowę terenowej infrastruktury edukacyjno – turystycznej” POIiŚ 2014 – 2020; „Odtworzenie i modernizacja ścieżki przyrodniczej „Olszynki” – Fundusz Leśny oraz aktualności w zakresie udostępniania (około 30 min)

Wycieczka na nowo otwartą ścieżkę spacerową (około 2 godz.)

Wycieczka na wyremontowaną ścieżkę przyrodniczą „Olszynki” (około 2 godz.)

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Parku w Chyrzynie, 12 czerwca 2018 r. (wtorek) o godzinie 9:00.

Uczestnicy otrzymają materiały promocyjne dotyczące Parku Narodowego "Ujście Warty",  przydatne turystom odwiedzającym Park.

Organizator nie zapewnia transportu na miejsce rozpoczęcia wycieczki, na wycieczkę proponujemy zaopatrzyć się w obuwie terenowe.

Chętnych prosimy o zgłoszenia, tel. (95) 752 40 26 lub email turystyka@pnujsciewarty.gov.pl (kontakt: Jacek Juskowiak).

 

 

wsteczwstecz

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 2206264
osobą na stronie