Treść strony

Konkurs dla dzieci: "Woda, bagna, życie - makieta z mokradeł"

UWAGA! Ze względu na problemu techniczne z naszą pocztą przedłużamy możliwość zgłoszen do 5 lutego! Jeśli to możliwe prosimy o przesyłanie duzych plików np. za pomocą wetransfer.com

Tyle pięknych prac przysłaliście, że nasze skrzynki temu nie podołały. Bardzo za to przepraszamy! W związku z tym przedłużamy termin wysyłania prac do 5 lutego.
Prosimy też aby, jeśli to możliwe, przesyłać duże pliki np. za pomocą wetransfer.com lub Dropboxa.
Odpisujemy na każde zgłoszenie, które do nas dojdzie. Jeśli nie dostaliście od nas maila z potwierdzeniem - to zgłoszenie do nas nie dotarło i prosimy o kontakt (telefoniczny 95 752 40 26 lub na inny adres email olga.betanska@pnujsciewarty.gov.pl lub dorota.wypychowska@pnujsciewarty.gov.pl lub turystyka@pnujsciewarty.gov.pl)
Przypominamy też o obowiązkowym elemencie origami w pracy i oświadczeniach przetwarzania danych osobowych! Bez nich prace nie będą mogły wziąć udziału w konkursie.
Wzory origami można nazleźć tutaj.

Z okazji Światowego Dnia Mokradeł zapraszamy wszystkie dzieci z klas I-III SP do udziału w konkursie plastycznym "Woda, bagna, życie - makieta z mokradeł". Zadaniem dzieci będzie wykonanie makiety przedstawiającej mokradła Parku Narodowego „Ujście Warty". Makieta powinna zawierać w sobie elementy origami, np. te zamieszczone na stronie internetowej Parku lub inne. Makieta może być dodatkowo wzbogacona dowolną techniką plastyczną, jak np. malowanie, rysowanie, wycinanie, lepienie z plasteliny, wydzieranie, wyklejanie itp. z użyciem różnych materiałów. Nie trzeba makiety wysyłać - wystarczy zrobić jej zdjęcie lub film. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu; podpisanie dołaczonych do niego załączników i odesłanie pocztą elektroniczną edukacja@pnujsciewarty.gov.pl wraz ze zdjęciem pracy.  

    [treść archiwalna]
    [treść archiwalna]

wsteczwstecz

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 3102647
osobą na stronie